Minecraft: W świecie gry wydawnictwa Egmont to książka, którą każdy fan Minecrafta przeczyta jednym tchem! Wciągająca fabuła, od której nie...

Minecraft: W świecie gry. Świetna przygodowa książka!

By | 09:52 Napisz komentarz
Minecraft: W świecie gry wydawnictwa Egmont to książka, którą każdy fan Minecrafta przeczyta jednym tchem! Wciągająca fabuła, od której nie chce się odrywać. Chce się wiedzieć, teraz, zaraz, co było dalej!


 O książce w filmie:


Historia zaczyna się od poznania głównych bohaterów. Każdy rozdział to inny uczeń, a zaczynamy od dziewczyny, która przyszła do nowej szkoły. Poznaje ona dzieciaki, które tak jak ona uwielbiają Minecrafta. Większość z nich podchodzi z rezerwą do Ash, jednak z czasem okaże się, że to Ash może im pomóc w świecie gry Minecraft. Bo dzieciaki zostaną wciągnięte wprost do środka gry!


A wszystko za sprawą trochę szalonej nauczycielki, która tak przerobiła gogle do wirtualnej rzeczywistości, że wciągają one do gry. Dzieciaki początkowo nie wiedziały, jak stamtąd wyjść. Na dodatek wybrali tryb przetrwania zamiast kreatywnego i obawiali się co będzie, gdy zaczną tracić serduszka... Akcja książki niesamowicie porywa. Trudno, na prawdę trudno się oderwać! Przeczytałyśmy ją ekspresowo.


We wnętrzu sporo jest ilustracji, utrzymanych w klimacie książki - czyli po prostu nie kolorowych. Polecamy wszystkim dzieciom, które lubią Minecraft!
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: