Batman: Bajki 5 minut przed snem wydawnictwa Egmont to kolejna z tej serii książka z twardą okładką, we wnętrzu której znajdziemy historie ...

Na ratunek - Batman! - czyli Bajki 5 minut przed snem

By | 09:00 Napisz komentarz
Batman: Bajki 5 minut przed snem wydawnictwa Egmont to kolejna z tej serii książka z twardą okładką, we wnętrzu której znajdziemy historie idealne do wieczornego czytania. Poszczególne opowiadania nie są zbyt długie, a ilustrowane wnętrze zdecydowanie umila czytanie.


 O książce w filmie:


Ilustracje są niezwykle energetyczne, wtedy kiedy bohater toczy bój, widać to na pierwszy rzut oka. Ta książka to zupełnie nowe dla nas historie. Jest Batman, który z pomocą Supermena próbuje uratować Gotham City przed rzeźbą, która ożyła. Jest Robin i historia o tym, kto był jego poprzednikiem. Poprzednikiem, który z pomocnika Batmana stał się superbohaterem działającym samodzielnie.


Jest też dużo więcej znanych nam bohaterów, a także niemało złoczyńców - na początku książki poznamy ich wszystkich. Podzieleni zostali na kategorię dobrych i złych. Możemy przeczytać już na wstępie, z kim dokładnie spotkamy się na kartach tej książki.


Bajki 5 minut przed snem to seria, którą bardzo lubimy. Bohaterowie, o których przygodach czytamy są nam doskonale znani z bajek. Fantastycznie, że powstają takie książki! Martynki i Oliwki do czytania zachęcać nie trzeba, ale gdy widzą na okładce swoich ulubionych bohaterów (Martynka uwielbia superbohaterów), to sięgają po takie lektury jeszcze częściej.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: