Książka Magiczne historie: Niezwykły gość z serii LEGO Disney księżniczka wydana przez Ameet, to jedna z ulubionych ostatnio lektur mojej ...

Gdy smoczyca wchodzi do LEGO zamku...

By | 20:15 Napisz komentarz
Książka Magiczne historie: Niezwykły gość z serii LEGO Disney księżniczka wydana przez Ameet, to jedna z ulubionych ostatnio lektur mojej siedmiolatki. Jako pierwsza trafiła do Czytelniczego Dzienniczka, który przez wakacje Martynka ma plan zapełnić masą przeczytanych samodzielnie książek :)


 Videorecenzja książki:


Osiem księżniczek Disneya zamieszkuje niezwykły, ogromny LEGO zamek. Magiczny zamek! On się tajemniczo zmienia co jakiś czas, a niekiedy dochodzą nowe elementy. Pewnego razu podczas zabawy w chowanego, Kopciuszek odkryła tajemnicze drzwi. Wraz z Bellą, Roszpunką, Mulan, Ariel, Aurorą, Dżasminą i Królewną Śnieżką próbują zgadnąć, co się może kryć za tymi drzwiami. 


Okazało się, że kryje się za nimi sala balowa! Księżniczki postanowiły urządzić w niej piżama party. Podczas przygotowań spostrzegły za oknem magicznego zamku smoczycę! Smoczyca mieszkająca w jaskini gdzieś w głębi lasu, przelatywała akurat obok i postanowiła sprawdzić, cóż to za nowe pomieszczenie powstało. I właśnie wtedy księżniczki ją zauważyły. Postanowiły zaprosić ją na przyjęcie. Niestety nie zauważyły wiadomości pozostawionej przez Tajemniczego Posłańca, że smoki to nie są zwierzątka domowe. Mogą być przecież niebezpieczne...


Nie zdradzę jak się kończy ta magiczna historia. Zdradzę tylko, że warto przeczytać. Książka ma bajecznie kolorowe wnętrze, dużą czcionkę i zdecydowanie spodoba się małym fanką LEGO księżniczek.
_________
Za książkę dziękujemy wydawnictwo Ameet.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: