Oto przed nami prawdziwa cudowność. Księgi słówek . Jest angielska, jest niemiecka, hiszpańska i francuska. Każdy znajdzie coś dla siebie, d...

Księgi słówek Kapitana Nauki - sposób na naukę języka

By | 20:30 Napisz komentarz
Oto przed nami prawdziwa cudowność. Księgi słówek. Jest angielska, jest niemiecka, hiszpańska i francuska. Każdy znajdzie coś dla siebie, dla swojego dziecka, może dla swojej mamy? Sposób opanowania słówek za pomocą tych książek wydaje się bowiem świetny dla każdego! Dlaczego?


 O księgach w filmie:


Księgi słówek to książki-słowniki, dzięki którym w sposób bardzo przystępny i miły dla oka, nauczymy się słówek z danego języka. Każda strona to inna sytuacja, coś innego się dzieje i ktoś inny tam występuje. I tak, mamy urodziny dziadka i całą rodzinę przy stole, mamy szpital, kuchnię restauracyjną, arenę sportową, ogród zoologiczny z lasem obok i dużo, dużo więcej. Nauczymy się kolorów, przydatnych na co dzień zwrotów i bardzo dużo słówek z każdej kategorii.


Książki są kolorowe, dzięki czemu nauka z nimi to sama przyjemność. Jest w niej bardzo dużo szczegółów, a każdy opisany i w języku polskim i obcym. Wszystkie księgi mają identyczne wnętrze - różnią się pewnym drobnym szczegółem, a właściwie dwoma, które zobaczysz w videorecenzji :) Warto również zaznaczyć, że mamy możliwość pobrania nagrań mp3, dzięki którym od razu poznajemy poprawną wymowę i akcent. Super sprawa!

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: