Puzzle Czuczu w tej wersji to mini zestawy za kilka złotych, które świetnie się sprawdzą jako drobny upominek dla dzieci i z pewnością przy...

Czuczu - niewielkie puzzle dla trzylatków

By | 20:30 Napisz komentarz
Puzzle Czuczu w tej wersji to mini zestawy za kilka złotych, które świetnie się sprawdzą jako drobny upominek dla dzieci i z pewnością przypadną im do gustu. Nadruk z pięknymi, kolorowymi zwierzątkami pomimo upływu lat, jest nadal w idealnym stanie.


 O puzzlach w filmie:


Te puzzle mamy od ponad czterech lat. Martynka układała je, gdy była w wieku Oliwii. Są nadal w doskonałym stanie i służą teraz Oliwce. Łączą się ze sobą bardzo dobrze i nie ma również problemu z ich rozłączaniem. Nadruk na puzzlach jest pokryty błyszczącą warstwą, sprawiając że od strony nadruku są one odrobinę śliskie - ale nie na tyle, aby wysuwać się z małych rączek.


Aktualne ceny jeżyków - klik i jelonków - klik.


Puzzle które mamy, przeznaczone są dla dzieci od 3 roku życia. W tej serii ukazały się również wersje dla innych grup wiekowych. Ich cena zdecydowanie zachęca do zakupu, a jakość wykonania i trwałość sprawiają, że nie będziemy tego zakupu absolutnie żałować.


Puzzle Czuczu są bajecznie kolorowe i strasznie nam się podobają!

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: