Psi Patrol Wyścig Psiaków  to ulubiona gra Oliwki! Jej ulubieni bohaterowie i bardzo proste zasady sprawiają, że rozgrywka dla dzieci trzyle...

Psi Patrol: Wyścig psiaków - gra dla dzieci

By | 20:30 Napisz komentarz
Psi Patrol Wyścig Psiaków to ulubiona gra Oliwki! Jej ulubieni bohaterowie i bardzo proste zasady sprawiają, że rozgrywka dla dzieci trzyletnich jest banalnie prosta. Żeby nie napisać, dziecinnie prosta :)


 Zobacz recenzję gry i jak w nią grać:


Aktualne ceny - KLIK.


Gra jest całkowicie plastikowa, jedyny papierowo-kartonikowy element to wieża piesków, która znajduje się na końcu planszy. Pełni ona funkcję ozdobną. W wyścigu udział biorą dwa psy - Rubble oraz Chase. Ich celem jest zebranie jak największej ilości piłeczek i przyprowadzenie ich do swojej bazy. A my im w tym pomagamy używając przycisku, który wprawia pieski w ruch.


Wyścig Psiaków to świetna gra dla dzieci, które uwielbiają Psi Patrol. Przeznaczona jest dla maluchów od trzeciego roku życia, a udział w niej wziąć może dwóch graczy. Gra jest niezwykle dynamiczna! Im szybciej dusimy na przycisk, tym nasze pieski szybciej się poruszają. Ich wyścigi są na prawdę emocjonujące :)


Jeżeli jeszcze nie wyświetliła ci się recenzja w wersji filmowej, to przejdź na początek wpisu i kliknij w nią - tam zobaczysz jak to wszystko działa.


Czy polecamy? Bardzo polecamy! Każdy miłośnik piesków z bajki Paw Patrol powinien w tę grę zagrać :)


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: