Domek jelonków Enchantimals od Mattel, to kolejny nasz zestawy dla tych przesympatycznych laleczek, który dziewczyny uwielbiają. Nie jest z...

Domek Jelonków - królestwo Enchantimals

By | 20:54 Napisz komentarz
Domek jelonków Enchantimals od Mattel, to kolejny nasz zestawy dla tych przesympatycznych laleczek, który dziewczyny uwielbiają. Nie jest zbyt duży, ale dość pojemny - mieszczą się w nim praktycznie wszystkie nasze laleczki. O ile część stoi na balkonie i podziwia widoki :)


 O domku w videorecenzji:


Tu sprawdzisz, gdzie najtaniej kupić - klik.


Domek ma trzy pomieszczenia i balkon. Na parterze jest salon i kuchnia, a na piętrze pokój jest przedzielony na pół - mamy tu sypialnię i łazienkę. Z sypialni wychodzimy na balkon. A przemieszczać się między piętrami laleczki mogą po schodach-drabince.


Domek ma plastikowy stelaż, ale jego ściany wykonane są z grubego, ale elastycznego i śliskiego kartonu. Nie przeszkadza nam to jednak w ogóle, bo materiał jest na tyle gruby, że nie da się go przedrzeć czy przedziurawić. Mebelki i akcesoria są plastikowe. Bardzo fajnie rozwiązane zostały m.in umywalka i toaleta, bo zrobione zostały i dla lalek i dla zwierzaków. Każdy może skorzystać z części dostosowanej do swojego wzrostu.


Jakie dokładnie elementy wchodzą w skład domku, zobaczyć możesz w filmie, który jest na początku wpisu. Ja dodam tylko jeszcze, że domek ten to był u nas strzał w dziesiątkę! Lalki Enchantimals dotychczas pomieszkiwały gdzieś tam na uboczu w domku Barbie, ale było w nim po pierwsze bardzo tłoczno, a po drugie te zwierzakowe lale są niższe niż Barbie i nie było im zbyt wygodnie korzystać z akcesoriów tamtych lalek :) Teraz mają swoje królestwo, przepięknie kolorowe i bardzo praktyczne. Wszystkie trzy jesteśmy oczarowane domkiem jelonków.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: