Harry Potter i kamień filozoficzny w wersji ilustrowanej wydawnictwa Media Rodzina to książka, której żaden potteromaniak przegapić nie moż...

Harry Potter i kamień filozoficzny w ilustrowanym wydaniu

By | 20:58 Napisz komentarz
Harry Potter i kamień filozoficzny w wersji ilustrowanej wydawnictwa Media Rodzina to książka, której żaden potteromaniak przegapić nie może. Przepiękne wydanie, które czyta się z ogromną przyjemnością. Uwielbiam książki o Harrym Potterze, ale ta bije na głowę wszystkie wydania, które znam.


 O książce w filmie:


Sprawdź aktualne ceny - klik.


To nie jest wersja skrócona. Nie zauważyłam, aby czegoś w niej brakowało. Jak na moje, znajduje się tutaj wszystko to, co w każdym innym wydaniu Pottera - wzbogacone w fantastyczne, klimatyczne ilustracje. Nie można przejść obojętnie obok tego Harrego. Nie da się przejść obojętnie.


Historia zaczyna się od rozdziału "Chłopiec, który przeżył". A dalej mamy to, co doskonale znamy z innych wydać - Harry dostaje list do Hogwartu, przyjeżdża po niego Hagrid gdy ciotka z wujem próbują kryć się na wyspie przed atakującymi ich listami. Harry robi zakupy do szkoły i udaje się na dworzec 9 i 3/4. Poznaje Rona, Hermionę. Dostaje przydział do Gryfindoru, walczy z trollem w toalecie, odkrywa ogromnego psa strzegącego jakiejś tajemnicy i ostatecznie walczy z Voldemortem. To tak bardzo w skrócie oczywiście. Bo w książce jest wszystko to, co być powinno :)

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: