Laleczki Enchantimals były u nas dwie. I pewnego razu magicznie się rozmnożyły :) Moje dziewczyny bardzo je polubiły, ostatnio bawią się ni...

Enchantimals - przejażdżka na rowerze

By | 21:36 Napisz komentarz
Laleczki Enchantimals były u nas dwie. I pewnego razu magicznie się rozmnożyły :) Moje dziewczyny bardzo je polubiły, ostatnio bawią się nimi dużo częściej niż np Barbie. Mamy dla nich domek - pokażę go tutaj w najbliższych dniach. A tymczasem jeden z zestawów, które poza lalką i zwierzątkiem, mają coś jeszcze. Rower.


 Lalka na rowerze w videorecenzji:


Tutaj sprawdzisz najniższe ceny - klik.


Lalka ma zginane w kolanach nogi, dlatego bez problemu usiądzie na rower. Niestety nie wszystkie Enchantimals będą mogły urządzić sobie przejażdżkę - część laleczek ma sztywne nogi. Myślałam, że może pierwsza edycja miała takie, a te nowsze już mają zginane, ale tak nie jest - dziewczynki przed kilkoma dniami dostały lalkę z najnowszej kolekcji i ona też ma proste nogi. Nie wiem więc od czego to zależy, że jedne mają takie kolana, a drugie takie.


W zestawie z lalką, żółwikiem i rowerem, mamy dwa kaski. Obowiązkowo przed przejażdżką trzeba je założyć i zapiąć, aby krzywda się nikomu nie stała :) Rowerek jeździ dość szybko gdy go popchniemy. Przy siodełku jest uchwyt, w który wczepiamy lalkę i dzięki temu ona nie spadnie. A w koszyku wygodnie usiądzie sobie zwierzak - i pozostaje już tylko cieszyć się przejażdżką.


Zabawki są plastikowe, na moje oko bardzo dobrze wykonane i zupełnie nic się z nimi nie dzieje nawet w trakcie intensywnych zabaw. Są po prostu super! I my je bardzo, bardzo lubimy.


A tu część zwierzęcej kolekcji Enchantimals. Wkrótce pokażemy wszystkie, jakie obecnie u nas w domku mieszkają :)

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: