Czy grając w quizy można ze sobą rywalizować i się doskonale przy tym bawić? Oczywiście, że tak! Z Quizami Tactic Games dobra zabawa gwaran...

Quizy od Tactic Games!

By | 16:00 Napisz komentarz
Czy grając w quizy można ze sobą rywalizować i się doskonale przy tym bawić? Oczywiście, że tak! Z Quizami Tactic Games dobra zabawa gwarantowana.

Jak grać w gry? Koniecznie obejrzyj film:


OMG Świata to gra przeznaczona dla nastolatków (i oczywiście dorosłych) - w niewielkim opakowaniu kryją się karty, notes i ołówek. Celem gry jest zdobycie jak największej ilości punktów, a zdobywamy je odgadując, co jest na kartach.


Z potasowanego stosu zdejmujemy i układamy obok siebie cztery karty. Pierwszy gracz decyduje, którą z tych kart będziemy rozpatrywać. Każda osoba musi zapisać na kartce co za zjawisko (miejsce, zwierzę itp) przedstawione jest na karcie i w jakim państwie pierwszy raz wystąpiło. Dodatkowe punkty uzyskać można, odpowiadając na pytania znajdujące się na kartach.


To jest gra, przy której nieraz będziecie wymawiać tytułowe OMG! Jestem pewna, że OMG Świat bardzo was zaskoczy.Quiz Zwierzęta Świata skierowany jest do grupy wiekowej 8+ i jest świetny do tego, by wzbogacać wiedzę o zwierzętach. Nie jest wcale taki łatwy jakby się mogło wydawać, przy wielu pytaniach będziecie strzelać :) Celem gry jest ułożenie odgadniętych zwierząt przy kontynentach, na jakich występują - a osoba, która zrobi to najlepiej i zdobędzie najwięcej punktów, wygra grę.


Gra ma przepiękne ilustracje, ogromny walor edukacyjny i gwarantuje doskonałą zabawę.
Wszystkie państwa świata to quiz bardzo edukacyjny - będziemy nie tylko wskazywać nazwy państw, ale także odpowiadać na pytania o stolice i inne informacje, z których na pewno wielu nie odgadniecie prawidłowo. W zestawie mamy dużą, złożoną z puzzlowych elementów planszę, po której będziemy poruszać się pionkami punktacji i zaznaczać kontynenty, z których flagi udało nam się odgadnąć.


Gra przeznaczona jest dla dzieci w wieku 8+ i zagramy w nią w maksymalnie sześciu graczy. To naszym zdaniem genialna i doskonale wykonana gra rodzinna! Dzięki ogromnej ilości kart z flagami, za każdym razem wylosujemy inny zestaw, przez co nie ma szans tak łatwo zapamiętać odpowiedzi na pytania :) Tak samo zresztą jest w przypadku quizu o zwierzętach - tam też ogrom różnorodnych kart gwarantuje ogromną regrywalność.


Trzy quizy, każdy inny, każdy fantastyczny! Koniecznie obejrzyj też film (tam na górze), w którym opowiadam jak grać w każdą z gier.

----
Recenzja w ramach współpracy z Tactic Games.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: