Harper Drew: Dziennik katastrofy to pierwszy tom zabawnej serii o nastolatce i jej zwariowanej rodzince. Kiedy dziewczynka dostaje w prezen...

Harper Drew: Dziennik katastrofy!

By | 18:00 Napisz komentarz
Harper Drew: Dziennik katastrofy to pierwszy tom zabawnej serii o nastolatce i jej zwariowanej rodzince. Kiedy dziewczynka dostaje w prezencie dziennik, postanawia pisać w nim o tym, co jej się w życiu przytrafia. Tak zaczyna się ta niezwykła historia..

Harper Drew
SPRAWDŹ, GDZIE KUPIĆ.


Harper ma zwariowanego tatę, który często coś pokręci i przez to dziewczynka nie uczestniczyła na przykład w urodzinach swojej przyjaciółki. Tata ma pomysły nie z tej ziemi, jest przy tym delikatnie mówiąc dość niezdarny. Zdecydowanie nie warto brać z niego przykładu :)
Jej brat prowadzi vlog o deskorolkach, o których nie ma zielonego pojęcia. On jednak uważa, że może stać się popularny bez żadnego wysiłku.
Wujek Harper jest producentem filmowym. Tylko że nikt nie ma pojęcia, co takiego wyprodukował. Ma psa o dość osobliwym imieniu i pierścionek na palcu od nogi.
Mama nastolatki uwielbia supermarkety. A to dopiero początek tego, co można by opowiadać o jej szalonej rodzince.

Harper Drew

Książka jest bardzo zabawna! Pełna humoru i niezwykłych, a czasem całkiem zwyczajnych perypetii bohaterów. Z wieloma z nich można się bez problemu utożsamić, szczególnie będąc nastolatkiem. To świetna lektura. Bardzo wciąga.

Harper Drew

Harper Drew

Harper Drew

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Wilga.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: