W lesie oraz Na farmie to dwie przepiękne, filcowe książeczki z serii Akademia Mądrego Dziecka. Należą one do całkiem nowej  podserii Pozn...

Na farmie i W lesie - Poznaję dotykiem.

By | 19:01 Napisz komentarz
W lesie oraz Na farmie to dwie przepiękne, filcowe książeczki z serii Akademia Mądrego Dziecka. Należą one do całkiem nowej  podserii Poznaję dotykiem - na ich stronach będziemy nie tylko sprawdzać fakturę, ale też szukać ukrytych rzeczy czy zwierząt, trochę takźe liczyć :)

AMD Poznaję dotykiem

Recenzja na YouTube:AMD Poznaję dotykiem

Książeczki mają bardzo grube, filcowe strony, które zostały ciekawie wycięte - patrząc na zamkniętą książkę od razu widać, na której stronie jakie zwierzątko poznamy.

AMD Poznaję dotykiem

W jednej z nich udamy się na farmę, będziemy liczyć krowy, szukać byka, kwiatków, motylków. Druga książka zabierze nas do lasu, gdzie spotkamy wiele zwierząt i poza obserwowaniem ich zachować, również będziemy szukać wskazanych obiektów. Jakby tego było mało, książeczki pełne są zwrotów dźwiękonaśladowczych!

AMD Poznaję dotykiem

Poznaję dotykiem to idealna seria dla najmłodszych czytelników, bajecznie kolorowa, z całą masą mniejszych i większych wycięć w stronach, pod którymi czuć mięciutki filc. Jestem pewna, że zauroczy wiele maluszków.

AMD Poznaję dotykiem

AMD Poznaję dotykiem

AMD Poznaję dotykiem

----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Wilga.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: