Hela Sama Zasypia to kolejna już część serii o małej dziewczynce i jej rodzicach, z którymi utożsamić może się bez wątpienia wiele kilkulet...

Hela Sama Zasypia

By | 09:00 Napisz komentarz
Hela Sama Zasypia to kolejna już część serii o małej dziewczynce i jej rodzicach, z którymi utożsamić może się bez wątpienia wiele kilkuletnich maluchów. O książkach z serii pisałam już kilkukrotnie na blogu.

Hela sama zasypia

Recenzja książki Hela sama zasypia na YouTube:Hela sama zasypia

Historia rozpoczyna się od kolacji - tata z córką w tym czasie sprzątają zabawki, a mama szykuje jedzenie. Obserwujemy, co się dzieje w domu Heli i krok po kroku poznajemy jej wieczorny rytuał.
Hela nie zawsze zasypia od razu, tym razem przypomniała jej się bardzo ważna rzecz którą natychmiast musi zrobić. Ale mama jest nieustępliwa, wie jak ważny jest dla dziewczynki rytuał i nie może zostać zakłócony. W końcu Hela głaskana przez mamę, przy dźwiękach kołysanki, zasypia.

Hela sama zasypia

Na końcu książki znajduje się mini poradnik dotyczący zasypiania, jest tu trochę informacji na temat snu u dzieci. Kolorowe ilustracje są bardzo subtelne i delikatne, nie rozpraszają maluchów, są miłym uzupełnieniem lektury.

Hela sama zasypia

Hela sama zasypia to książka wartościowa, bardzo przyjemna w odbiorze.

Hela sama zasypia

----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Wilga.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: