W co grać z dwuletnim dzieckiem? Może w Duuuże memory Dzikie zwierzęta ? To ogromny zestaw w który nie tylko zagracie, ale będziecie się też...

Duuuże memory: Dzikie zwierzęta od CzuCzu

By | 15:30 Napisz komentarz
W co grać z dwuletnim dzieckiem? Może w Duuuże memory Dzikie zwierzęta? To ogromny zestaw w który nie tylko zagracie, ale będziecie się też świetnie bawić dzięki dołączonemu poradnikowi z prawie trzydziestoma zabawami!

CzuCzu Memory

Recenzja CzuCzu Memory:CzuCzu Memory

W opakowaniu znajdziemy 24 ogromne kafelki z dzikimi zwierzętami (czyli 12 par) - obrazki na nich są przepiękne! Wykonanie elementów gry jest na najwyższym poziomie, doskonale się sprawdzą w niezdarnych jeszcze rączkach dwulatków i absolutnie nie ucierpią - zarówno kafelki, jak i dzieci :) W filmie próbuję zgiąć jeden z elementów, co oczywiście nie udało się. Zaokrąglone rogi to też bezpieczeństwo - dzięki nim bez strachu zagramy z maluchami w wersję z na przykład wiaderkiem czy pudełkiem, do którego będzie trzeba zanieść określone zwierzątka.

CzuCzu Memory

Bardzo zachęcam was do zajrzenia w scenariusze zabaw, one są idealnie dostosowane do dwu- trzyletnich dzieci i przyniosą im wiele radości, zupełnie przy okazji pełniąc funkcję edukacyjną.

A jeśli zapragniecie zagrać w standardowe Memory, uszykujcie sobie sporo przestrzeni! Elementy Duuużych zwierząt są na prawdę duże. Nasza najmłodsza testerka jest nimi zachwycona!

Duuuże zwierzęta od CzuCzu nie ma żadnych minusów. To gra idealna.

CzuCzu Memory

----
Recenzja w ramach współpracy z CzuCzu.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: