Eksplodujące kotki czyli rosyjska ruletka w formie karcianej! Gra przeznaczona jest dla grupy wiekowej 12+ ale myślę że z trochę młodszymi ...

Eksplodujące kotki - Imprezowa gra karciana

By | 14:00 Napisz komentarz
Eksplodujące kotki czyli rosyjska ruletka w formie karcianej! Gra przeznaczona jest dla grupy wiekowej 12+ ale myślę że z trochę młodszymi graczami również zagracie i będziecie się doskonale przy tym bawić. Potrzebujecie minimum dwóch, maksymalnie pięciu graczy aby przeprowadzić rozgrywkę.

Eksplodujące kotki

Recenzja gry Eksplodujące Kotki na YouTube:


Grę Eksplodujące kotki jak i wiele innych fantastycznych gier znajdziecie w internetowej księgarni TaniaKsiazka.pl.

Eksplodujące kotki

Jak grać w grę Eksplodujące Kotki?

Przed rozpoczęciem musimy oddzielić z talii karty kotków i rozbrojenia - każdy gracz dostaje po jednej karcie rozbrojenia. Do talii wkładamy o jednego mniej eksplodującego kotka, niż siedzi przy stole graczy. Celem gry jest nie wybuchnąć - gracz, który odkryje kotka, eksploduje. Chyba że ma w ręce kartę rozbrojenia, wtedy używa jej i kotek wędruje z powrotem do talii.

Eksplodujące kotki

Każda osoba dostaje siedem kart z potasowanego stosu (rozdajemy je przed umieszczeniem w talii kotka) plus jedną rozbrojenia. Karty trzymamy w ręce tak, by nikt inny ich nie widział. W grze możemy atakować innych graczy (będą musieli rozgrywać więcej rund naraz), możemy kraść im karty, podglądać co się kryje w zakrytym stosie, tasować ten stos, lub też pasować i nie dobierać karty.

Eksplodujące kotki

Eksplodujące kotki to bardzo dynamiczna gra z dużym elementem strategicznym - musimy dobrze zaplanować korzystanie z trzymanych w ręce kart, by nie odkrywać na początku samych najlepszych. Rozgrywka trwa stosunkowo krótko (około 15 minut), a zasady są proste do wytłumaczenia. Myślę, że spokojnie z dziećmi 10- 11-letnimi też zagracie w grę, bo nie ma tu na prawdę nic trudnego.

Eksplodujące kotki

---
Recenzja w ramach współpracy z księgarnią TaniaKsiazka.pl

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: