Mordercze Krewetki to karciana gra twórców serii Eksplodujące kotki - morderczo-tęczowa dynamiczna gra z akwariami pełnymi krewetek!

Mordercze krewetki - Gra karciana

By | 18:00 Napisz komentarz
Mordercze Krewetki to karciana gra twórców serii Eksplodujące kotki - morderczo-tęczowa dynamiczna gra z akwariami pełnymi krewetek!

Mordercze krewetki

Recenzja gry Mordercze Krewetki na YouTube:


SPRAWDŹ, GDZIE KUPIĆ

Mordercze krewetki

Jak grać w grę?

Rozdajemy każdemu graczowi karty, z których tworzymy swoje prywatne akwaria: układamy karty przed sobą po prostu. Jeżeli trafią się jakieś w tym samym kolorze, to kładziemy jedną na drugą tak, by było widać ile ich jest. Naszym celem jest zabierać karty z akwarium i odkładać na swój stos kart punktowanych, a robić to możemy za pomocą odkrywania ze stosu karty w kolorze, w którym krewetka się już u nas znajduje.
Ale zanim odkryjemy kartę z zakrytego stosu, patrząc na trzy kolory na rewersie musimy podjąć decyzję, czy chcemy zapunktować i kartę bierzemy do swojego akwarium (jeżeli odkryjemy taką którą mamy, wszystkie karty w tym kolorze odkładamy na stos punktowanych, ale jeśli się nie uda, krewetka ląduje w akwarium), czy chcemy spróbować ukraść kartę innemu graczowi - wtedy odkrywamy ją w jego akwarium i gdy taki kolor już tam jest, przekładamy wszystkie karty do naszego akwarium. Jeśli jednak gracz nie ma takiego koloru, karta wędruje do jego akwarium.

Koniecznie obejrzyj film o grze, Krewetki mają bowiem bardzo proste zasady i są bardzo intuicyjną grą, ale ciężko o nich pisać - najlepiej się o nich opowiada w video.

Mordercze krewetki

Grę wygrywa osoba, która jako pierwsza zgromadzi na stosie 10 kart (lub 15 w przypadku gry dwuosobowej).

Mordercze krewetki

Mordercze Krewetki to wciągająca karcianka, od której na prawdę ciężko się nam od niej oderwać - gdy już ląduje na stole, to nie schodzi z niego tak szybko :) Ma ona jednak pewien drobny minus, o którym opowiadam na początku filmu.

Mordercze krewetki

Eksplodujące Kotki to kultowa już gra i mam nadzieję, że Mordercze Krewetki staną się tak samo popularne, bowiem są idealne dla młodszych graczy, którzy w Kotki jeszcze nie zagrają.

Mordercze krewetki

----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Rebel.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: