Moji Pops statek to zestaw z dwoma figurkami i całą masą akcesoriów do fantastycznej zabawy! Mamy tu nawet wystrzałową zjeżdżalnię, z które...

Moji Pops Boat Party - Imprezowy statek zaprasza!

By | 16:00 Napisz komentarz
Moji Pops statek to zestaw z dwoma figurkami i całą masą akcesoriów do fantastycznej zabawy! Mamy tu nawet wystrzałową zjeżdżalnię, z której zjazdy nie są takie oczywiste.. :) Ale od początku.

MOJI POPS STATEK

Recenzja zestawu MOJI POPS na YouTube:
MOJI POPS STATEK

W zestawie MojiPops Boat Party znajdziemy skrzynię z kluczem - kryją się tam akcesoria na naszą szaloną wodną imprezkę, w postaci ozdób do włosów. Ale żeby do skrzyni dotrzeć, trzeba zanurkować - dzięki płetwom do pływania i masce do nurkowania, nasza figurka zrobi to bez problemu.

MOJI POPS STATEK

Jak pewnie wiecie, charakterystyczną rzeczą dla figurek Moji Pops są ich dwustronne twarze. Możemy zmienić ich minki w zależności od naszej zachcianki :) Trafiają się smutne, złe, nieźle wkurzone, ale dużo jest też oczywiście radosnych i szczęśliwych buziek, z dodatkiem niezłego szaleństwa.

MOJI POPS STATEK

Z mniejszych akcesoriów - jest tu coś na mały głód naszych podróżników i oczywiście nie mogło zabraknąć koktajlu ze słomką!

MOJI POPS STATEK

Zestaw obejmuje też narwala - czyż nie jest uroczy?

MOJI POPS STATEK

Narwal może zabrać kogoś na przejażdżkę po wodzie - ma wypustkę, w którą bez problemu wepniemy figurkę.

MOJI POPS STATEK

Ale przejdźmy teraz do najważniejszego elementu zestawu, czyli do statku - możemy go otworzyć! Pod pokładem jest dużo miejsca na zabawę, a po rozłożeniu statku otrzymujemy wyspę z palemką i hamakiem - idealne miejsce na odpoczynek po wodnych szaleństwach.

MOJI POPS STATEK

MOJI POPS STATEK

Zabawka wykonana jest z tworzywa, jak wszystkie inne zestawy MojiPops tak również ten jest bardzo dobrej jakości.

MOJI POPS STATEK

Na statku jest oczywiście bocianie gniazdo, z którego przez lunetę można wypatrywać lądu.

MOJI POPS STATEK

Ster nie jest ruchomy, ale nam to absolutnie nie przeszkadza, przecież Moji Pops i tak nie mają rąk :) Przed nim jest wypustka, na której możemy unieruchomić kapitana statku, dzięki czemu podczas sztormu nie przewróci się.

MOJI POPS STATEK

No i najważniejszy myślę element - wodna zjeżdżalnia! W tym miejscu zachęcam do cofnięcia się na początek wpisu i obejrzenia filmu, w którym pokazuję jak działa zjeżdżalnia. Bo ona ma pewną ukrytą funkcję.

Moji Pops Boat Party to zestaw który wniósł w nasz mojipopsowy świat dużo frajdy. Idealnie uzupełnia naszą kolekcję. Mamy też domek na drzewie, który często zostaje umieszczony na wyspie - a figurki płyną tam tym statkiem właśnie :)

MOJI POPS STATEK

---
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: