Basia i przegrywanie to kolejna wartościowa, fantastyczna książka z serii o kilkuletniej dziewczynce, z której życiem mogą się utożsamić ma...

Basia i przegrywanie

By | 08:00 Napisz komentarz
Basia i przegrywanie to kolejna wartościowa, fantastyczna książka z serii o kilkuletniej dziewczynce, z której życiem mogą się utożsamić mali czytelnicy.

Basia i przegrywanie

Basia i przegrywanie - recenzja:


SPRAWDŹ, GDZIE KUPIĆ

Basia i przegrywanie

Basia wraz z kuzynką Lulą, babcią i dziadkiem spędza wakacje nad jeziorem. W deszczowe popołudnie postanawiają urządzić sobie na tarasie domku turniej gier. Niestety Basi nie udaje się wygrać, Lula zdecydowanie wiedzie prym. Basia bardzo się zezłości.. W dodatku zaobserwuje, że dziadek też niekoniecznie cieszy się z tego, że babcia zaczęła wygrywać w karty.

Basia i przegrywanie

Basia to rezolutna dziewczynka, reagująca na to co ją spotyka jak typowe kilkuletnie dziecko. Ale zawsze da sobie wytłumaczyć, dlaczego tak się dzieje a nie inaczej. Tym razem jest podobnie - babcia z dziadkiem wytłumaczą dziewczynkom dlaczego nie warto rozpaczać z przegranej, że można się cieszyć wygraną innych, a rywalizacja nie musi przysparzać złych emocji.

To książka idealna dla wszystkich małych czytelników, którzy mają problem z emocjami podczas przegrywania w gry planszowe. Dzięki lekturze oswoimy temat, jest wspaniałym wstępem do rozmowy i edukacji dzieci.

Basia i przegrywanie

----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: