Eksplodujące Kotki: Zombie to zupełnie nowa odsłona tej kultowej gry imprezowej - jest grą samodzielną, ale może też być dodatkiem do podst...

Eksplodujące Kotki Zombie!

By | 09:00 Napisz komentarz
Eksplodujące Kotki: Zombie to zupełnie nowa odsłona tej kultowej gry imprezowej - jest grą samodzielną, ale może też być dodatkiem do podstawowej wersji.

Kotki: Zombie

Recenzja gry Kotki Zombie na YouTube (zobacz jak grać):Kotki Zombie nie różnią się niczym jeśli chodzi o zasady gry - zagrywamy karty lub pasujemy, dobierając na rękę kolejną z zakrytego stosu. Każda karta niesie ze sobą jakąś akcję, niektóre znamy doskonale z Eksplodujących Kotków, ale są też nowe, bardzo creepy w klimacie Zombie! :)

Kotki: Zombie

Eksplodujące Kotki to popularna gra karciana, która jest bardzo nieprzewidywalna. Naszym celem jest niewybuchnąć - gracz, któremu uda się pozostać przy życiu (czyli nie weźmie z talii eksplodującego kotka, albo weźmie ale ma kartę chroniącą), wygrywa i zostaje mistrzem. I o ile w wersji podstawowej można było całkiem szybko odpaść, tak Kotki: Zombie wprowadzają nam pewne urozmaicenie w postaci zmartwychwstawania.

Kotki: Zombie

Karty chroniące nas przed wybuchem, w tej wersji gry każą nam też wskrzesić któregoś z graczy. Dzięki temu rozgrywka będzie trwać zdecydowanie dłużej. Chyba, że gramy we dwie osoby, wtedy jakby nie ma możliwości się wzajemnie przywracać do życia. Dlatego bardzo polecam wam grać co najmniej w trzech graczy, wtedy zabawa jest najfajniejsza!

Kotki: Zombie

Wprowadzono tutaj nowe karty, bardzo straszne i klimatyczne :) Szybko i łatwo oddzielimy z talii te, których nie będziemy używać jeśli gramy w mniej niż czterech graczy (w filmie o tym dokładniej mówię).

Eksplodujące Kotki: Zombie to strasznie fajna gra, gwarantująca mnóstwo śmiechu i zabawy. Idealna do spędzania czasu w rodzinnym gronie, czy też na spotkania z przyjaciółmi. Rozgrywka jest dość szybka, dynamiczna i nieprzewidywalna. Ale nie odłożycie Kotków na półkę tak prędko.. :)

Kotki: Zombie

----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Rebel.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: