Szkoła Rysowania to książka przeznaczona dla początkujących miłośników rysunku. Od podstaw poznamy ten niezwykły świat, który mnie osobiści...

Szkoła Rysowania: Rozwiń swój artystyczny talent

By | 08:00 Napisz komentarz
Szkoła Rysowania to książka przeznaczona dla początkujących miłośników rysunku. Od podstaw poznamy ten niezwykły świat, który mnie osobiście zachwyca ogromnie - co chyba wyraźnie słychać w videorecenzji, która znajduje się poniżej :)

Recenzja książki:


>> SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ <<


Poradnik ten został podzielony na tematyczne działy, a w pierwszym z nich poznamy teorię - przeczytamy o ołówkach, ich twardościach, o papierze, ale też o gumkach i innych akcesoriach. Zdecydowanie warto zacząć przygodę z książką od tego rozdziału.


W kolejnych częściach nauczymy się rysować martwą naturę, pejzaże, zwierzęta, a nawet ludzi - krok po kroku odkryjemy techniki rysowania oczu, uszu, nosa czy ust.


W przepięknym wnętrzu tej książki są najróżniejsze zwierzęta i wspaniałe, na prawdę wspaniałe pejzaże! Jestem zachwycona nimi i tym, że dzięki instrukcji możemy stworzyć coś tak cudownego samodzielnie. Całe życie myślałam, że nie potrafię rysować i o tym też wspomniałam w filmie, a książka trafiła w ręce mojej córki która ma ogromny talent. Jednak z czasem postanowiłam i ja spróbować. Podobno nigdy nie jest za późno na naukę rysunku - musimy się więc teraz książką jakoś podzielić :)


W niektórych miejscach są wskazówki, a na szczególną uwagę zasługują strony o perspektywie.
Szkoła Rysowania to rewelacyjny poradnik, który może być prezentem nie tylko dla dzieci i z pewnością ucieszy miłośników rysowania.---
Recenzja przy współpracy z wydawnictwem Wilga.
Linki do porównywarki cen są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: