Czarodzieje i ich dzieje tom 2 to komiks, którego akcja rozpoczyna się w momencie można by rzec, urwania się wątku z pierwszego tomu.

Czarodzieje i ich dzieje tom 2

By | 09:00 Napisz komentarz
Czarodzieje i ich dzieje tom 2 to komiks, którego akcja rozpoczyna się w momencie można by rzec, urwania się wątku z pierwszego tomu.

Recenzja komiksu:
Mickey, Donald, Goofy zbierają elementy wielkiej zbroi, która będzie im potrzebna by uratować świat. Od tego zależą losy Minnie! Komiks jest podzielony na trzy części i pierwsza jest kontynuacją tomu 1, w którym to czarodzieje zebrali już kilka elementów zbroi. Każdy rozdział to poszukiwanie innej części. W kolejnych częściach komiksu - drugiej i trzeciej, przeczytamy o dalszych przygodach czarodziejów, ale też o tym co działo się wcześniej. Jest to bez wątpienia wyjątkowa publikacja nie tylko dla dzieci!


Wizards of Mickey, dokładnie tak nazywa się ta seria w oryginale i stała się bestsellerem na skalę światową. Publikowana była we Włoszech, a jej początek sięga roku 2006 roku.


Grafika jest fantastyczna! To publikacja, która zachwyci czytelników w każdym wieku, a za jej ceną idzie objętość - gdyby tak podzielić tę cenę na trzy osobne lektury, okazałoby się, że jest jak najbardziej w normie :) 

----
Recenzja przy współpracy z wydawnictwem Egmont.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: