Krok po Kroku to seria książek wydawnictwa Wilga dla najmłodszych czytelników, która powiększa się regularnie o coraz to nowsze tytułu. Dz...

Krok po Kroku: Elementarz 4-latka

By | 09:00 Napisz komentarz
Krok po Kroku to seria książek wydawnictwa Wilga dla najmłodszych czytelników, która powiększa się regularnie o coraz to nowsze tytułu. Dziś w naszym studio pojawiły się nowości - Elementarz 4-latka oraz Ćwiczenia 4-latka - wspaniałe edukacyjne publikacje dla dzieci 4-5-letnich.

Recenzja książek:


Elementarz 4-latka nie jest typowym elementarzem, bowiem w jego wnętrzu mamy zadania z miejscem do pisania. A elementarze szczególnie w twardych okładkach, kojarzą się raczej z książkami typu podręczniki :) Tutaj są zadania, przepiękne kolorowe ilustracje i masa edukacyjnego materiału.


A wszystko to w towarzystwie bohaterów znanych z serii Krok po Kroku. Nie tylko dla dzieci, które znają tę serię, będzie to wspaniała przygoda!


Zadania trudnością są dostosowane do dzieci w wieku przedszkolnym, jak już wspominałam - myślę że czterolatki chętnie sięgną po publikacje. Zarówno po Elementarz, jak i po Ćwiczenia 4-latka. W nich bowiem mamy również masę edukacyjnych, ciekawych zadań które nie powtarzają się w Elementarzu.


Te książki wspaniale się sprawdzą w edukacji domowej dzieci, które nie chodzą do przedszkola. Są kolorowe, ciekawe, no i mają naklejki - a naklejki jak powszechnie wiadomo, to jest to co dzieci uwielbiają!





----
Recenzja przy współpracy z wydawnictwem Wilga.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: