Jesień w świecie przyrody z serii Młodzi Przyrodnicy to książka obok której nie sposób przejść obojętnie. Spójrzcie tylko na okładkę - czyż...

Jesień w świecie przyrody. Młodzi przyrodnicy

By | 12:00 Napisz komentarz
Jesień w świecie przyrody z serii Młodzi Przyrodnicy to książka obok której nie sposób przejść obojętnie. Spójrzcie tylko na okładkę - czyż ona nie jest czarująca..?

Recenzja książki:
Można by rzec, że to skarbnica informacji na temat jesieni. Jest tutaj wszystko co chcesz i musisz wiedzieć na temat zmian w przyrodzie, które dzieją się podczas tej pory roku. Jakie ptaki odlatują, a jakie nie? Które zwierzęta zapadają w zimowy sen? Znajdziemy temat o owocach, tych jadalnych i trujących, są grzyby, rośliny i mnóstwo kodów qr które można zeskanować i posłuchać głosów zwierząt.


Książka ma piękne wnętrze - to nie są ilustracje, to są najprawdziwsze zdjęcia! Przeczytamy tu o wszystkich jesiennych zmianach zachodzących w przyrodzie, również o tej myślę najważniejszej - dlaczego liście spadają z drzew i jak to się dzieje, że niektóre drzewa nie stają się łyse..?


Seria Młodzi Przyrodnicy jest jedną z naszych ulubionych edukacyjnych serii. W jej skład wchodzi masa cudownych książek, które dzięki pięknym wydaniom czyta się z ogromną przyjemnością, a przy okazji dużo informacji i ciekawostek poznajemy na tematy przyrodnicze. Jeżeli jeszcze tej serii nie znacie - warto to zmienić. Szczególnie, że książki te mają fajne ceny.----
Recenzja przy współpracy z wydawnictwem Wilga.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: