Pewnego razu, gdy prawie cała klasa wyjeżdża na wycieczkę, a tylko trzech uczniów zostaje w szkole, zapowiada się najnudniejszy szkolny czas...

Trefny nauczyciel - wciągająca historia detektywistyczna!

By | 23:27 Napisz komentarz
Pewnego razu, gdy prawie cała klasa wyjeżdża na wycieczkę, a tylko trzech uczniów zostaje w szkole, zapowiada się najnudniejszy szkolny czas, jaki kiedykolwiek mógł nastać. Szybko się okazuje, że nie zdąża się nudzić. Przed nimi zagadka do rozwiązania i to poważna!


Videorecenzja:


Kiedy Blanka, Bernard i Bajorek zostają z całej klasy sami na zastępczych zajęciach, początkowo nie są z tego powodu zadowoleni. Ani się dobrze nie znają, ani jakoś specjalnie tematów ze sobą do rozmowy nie mają. Bardzo szybko jednak okazało się, że wszystko inne spełznie na dalszy plan, bo przed uczniami stoi prawdziwie detektywistyczne zadanie do rozwiązania. Zamiast Pani Piórko, z którą mieli mieć zastępstwo, w klasie pojawił się wielki, lekko przerażający, podejrzany typ, który na pewno nie był nauczycielem.


Uczniowie nie mogli liczyć na pomoc personelu szkoły. Musiały same się dowiedzieć, czego szuka ten trefny nauczyciel. I co się stało z Panią Piórko?


Trefny Nauczyciel to książka idealna do samodzielnego czytania. Ma w swym wnętrzu dużo ilustracji, a czcionka jest wyraźna i nie sprawia problemu początkującym czytelnikom. Podzielona została na rozdziały, co osobiście bardzo lubię. Aczkolwiek w przypadku tej książki, rozdziały jakoś bardzo potrzebne nie są, gdyż czyta się ją jednym tchem i szybko stwierdzamy, że zaraz koniec :)
----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: