Byłyśmy dziś w kinie na Iniemamocni 2 i jesteśmy tak samo zachwycone bajką, jak książką! Wydawnictwo Egmont powiększyło swoją fantastyczną ...

Iniemamocni 2 wersja książkowa

By | 22:35 Napisz komentarz
Byłyśmy dziś w kinie na Iniemamocni 2 i jesteśmy tak samo zachwycone bajką, jak książką! Wydawnictwo Egmont powiększyło swoją fantastyczną serię Kocham ten film o część drugą Iniemamocnych właśnie. Warto przeczytać!


 Videorecenzja:


Historia w Iniemamocni 2 zaczyna się w momencie, w którym 14 lat temu skończyła się część pierwsza bajki. Parrowie stracili dom, co zmusiło ich do zamieszkania w motelu. Walcząc z Człowiekiem-Szpadlem, który pustoszy banki, co prawda ratują miasto przed pędzącą maszyną, ale nie udaje im się schwytać złoczyńcy. Policja oskarża ich o wszystkie zniszczenia i o to, że działają nielegalnie wchodząc im w drogę.


I nagle pojawia się ktoś. Pewien biznesmen, który chce przywrócić chwałę superbohaterom. Podejmuje współpracę z Iniemamocnym, Elastyną i Mrożonem i do pierwszej misji angażuje Helen właśnie. Pan Iniemamocny, choć bardzo tego nie chce, zostaje w domu z dziećmi - podczas gdy jego żona na specjalnie dla niej zaprojektowanym motocyklu, walczy ze złem. W między czasie ich najmłodszemu dziecku wyrżnie się w końcu moc! I to nie jedna...


Cała historia ma sporo zwrotów akcji, niespodziewanych wydarzeń i zmian biegu tych wydarzeń. Genialnie się ją czyta! A bajkowe ilustracje pozwalają się jeszcze bardziej wczuć w klimat i wejść do świata Iniemamocnych.


----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: