Mega album z naklejkami z filmu Jurassic World: Upadłe królestwo od wydawnictwa Egmont to książka pełna zadań, kolorowanek i dinozaurowych...

Mega jurajski album z naklejkami dinozaurami

By | 11:59 Napisz komentarz
Mega album z naklejkami z filmu Jurassic World: Upadłe królestwo od wydawnictwa Egmont to książka pełna zadań, kolorowanek i dinozaurowych naklejek! Utrzymana w klimacie filmu Jurassic World, wydawać by się mogło że trochę straszna, bo dinozaury takie realistyczne a nie rysunkowe, ale nic bardziej mylnego. W albumie tym tworzymy swój własny dinozaurowy świat i świetnie się przy tym bawimy!


 Videorecenzja:


Mega album z naklejkami to nie tylko naklejki, ale także zadania do wykonania. Labirynty, kolorowanki, sudoku, szukanie różnic, dopasowywanie elementów do obrazka... To tylko malutki wycinek tego, co znajdziemy w tej książce. I coś, co Martynce najbardziej się spodobało - strony ze scenami z filmu, ale pustymi scenkami. Jest wulkan, jest dżungla... I nic poza tym. Do małego artysty należy rozmieszczenie naklejkowych dinozaurów i zasiedlenie tych miejsc. Świetna sprawa!


Album, jak już wspomniałam, jest całkowicie utrzymany w klimacie z filmu Jurassic World: Upadłe Królestwo. Jest bardzo realistyczny, na tyle na ile oczywiście realistyczne mogą być dinozaury :) Myślę, że każdy mały fan tych wielkich stworzeń będzie się świetnie bawił z tą książką.


Na końcu znajdują się odpowiedzi - tak w razie czego, gdyby maluch miał problem z rozwiązaniem jakiegoś zadania, można podpatrzeć odpowiedź. Aczkolwiek nie polecamy tego robić, bo jednak najfajniej jest samodzielnie wszystko odkryć.
----------
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: