Jurassic World 2: Ilustrowana Opowieść od wydawnictwa Egmont to książka, w której nie znajdziemy obrazków z dinozaurami. Mamy w niej prawdz...

Jurassic World Upadłe Królestwo w ilustrowanej opowieści

By | 23:40 Napisz komentarz
Jurassic World 2: Ilustrowana Opowieść od wydawnictwa Egmont to książka, w której nie znajdziemy obrazków z dinozaurami. Mamy w niej prawdziwe, żywcem wyjęte z filmu stwory potwory!


Videorecenzja:


Książka przenosi nas na wyspę dinozaurów, lecz tym razem z misją ratunkową. Zagrożona wybuchem wulkanu Isla Nublar, staje się śmiertelną pułapką dla tych olbrzymich gadów. Ktoś nie chce do tego dopuścić i to wcale nie z miłości do nich, ale z chęci zysku...


Jurassic World 2 to powrót znanych nam bohaterów z poprzedniego filmu, którzy wyruszyli z misją ratunkową, zupełnie nie świadomi tego, co ma się stać później. Stając w obliczu zagrożenia nie chcą dopuścić do zagłady dinozaurów. Okazało się, że wybuch wulkanu wcale nie jest tutaj największym problemem.


Książka pełna fantastycznych filmowych ilustracji, wciąga od pierwszej strony i nie pozwala się od siebie oderwać aż po ostatnie zdanie. Nie zdradzę zakończenia, oj nie - ale koniecznie przeczytajcie. Jest to lektura obowiązkowa dla fanów Jurassic World, a także dla wszystkich miłośników dinozaurów. Ja się nie mogę doczekać, aż obejrzymy film!
----------

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: