Hatchimals w końcu pojawiło się w naszym domu! Ale nie ten duży, wykluwający się z jajka stworek, póki co rozgościły się małe figurki i pię...

Hatchimals - magiczny domek i zwierzątka wyklute z jajek

By | 23:40 Napisz komentarz
Hatchimals w końcu pojawiło się w naszym domu! Ale nie ten duży, wykluwający się z jajka stworek, póki co rozgościły się małe figurki i piękne jajo, które jest ich posiadłością. Zapraszam na recenzję zabawek od Spin Master.


Videorecenzja (koniecznie oglądajcie do końca, tam Martynka dopowiada to, czego ja nie powiedziałam :)):


Na początek figurki Hatchimals (klik): są malutkie i mieszkają w jajkach z których musimy je wykluć. Tzn obskubać skorupkę i wyjąć ze środka zwierzątko. Stworki mają piękne kolory, są jakby brokatowe - lecz absolutnie nie brudzą rąk, brokat jest zatopiony w nich. Wyglądają przesłodko! I nie są typowymi zwierzątkami, lecz niezwykłymi odmianami których nie uświadczymy w prawdziwym świecie. Świat Hatchimals jest niesamowicie bajkowy.


Jajka z figurkami dostępne są w różnej konfiguracji - my mamy dwupak, ale można nawet kupić 12 jajek w zestawie. I tylko gdyby trochę mniej kosztowały, to byłoby idealnie. Przy większej ilości zwierzątek, trochę strach potem kupować nowe bo nie wiadomo co w środku siedzi i czy się nie trafią powtórki.


Jajko domek Magiczny Świat (klik) to sposób na fantastyczne spędzanie czasu przez Hatchimals. Ma wiele atrakcji dla naszych małych stworków, od huśtawki, przez zjeżdżalnię i kilka innych rzeczy, aż po karuzelę. Otwiera się automatycznie po odsunięciu przedniej klapki. A w środku, niespodzianka! Jest figurka.


Gdy jajo jest zamknięte, można zajrzeć do jego wnętrza! Na samym szczycie ma okienko, do którego przykładamy oko i widzimy scenkę z życia naszych Hatchimals. Jest tam ukryty tajemniczy obrazek.


Spin Master i tym razem stanął na wysokości zadania. Zarówno figurki jak i domek, są super wykonane. Stosunek jakości do ceny domkowego jaja, moim zdaniem jest bardzo dobry. W środku jest sporo miejsca i możemy przechowywać tam wszystkie nasze figurki.


Jak dokładnie działa jajo, zobaczycie w filmie - tam wyżej jest do niego link, bardzo zachęcam do obejrzenia :)


Podsumowując, figurki Hatchimals są przeurocze i fajnie się je wykluwa z jajeczek. Świat w domku to świetna zabawa, która trochę przypomina mi malutkie laleczki w światach pudełkach-muszelkach, które miałam w dzieciństwie. One były na prawdę malutkie, Hatchimals są sporo większe, ale bardzo mi je przypominają.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: