Vampirina: Portret wampira z serii Koloruj, czytaj, naklejaj od wydawnictwa Egmont to niezbyt długa historia o dobrze nam już znanej przeur...

Portret wampira - Czytaj, naklejaj i koloruj Vampirinę!

By | 23:40 Napisz komentarz
Vampirina: Portret wampira z serii Koloruj, czytaj, naklejaj od wydawnictwa Egmont to niezbyt długa historia o dobrze nam już znanej przeuroczej rodzince wampirów. Dodatkowo mamy tutaj atrakcją są naklejki oraz puste fragmenty ilustracji, które można pokolorować.


Videorecenzja:


Portret wampira to historia o pierwszym dniu w szkole Vampiriny. Okazało się, że każdy uczeń ma robione zdjęcie i jest ono powieszane na klasowym drzewku. Vampirina odważnie wkracza w świat szkolny, niestety nie potrafi poskromić wszystkich swych wampirzych przypadłości... I nie można zrobić jej zdjęcia. Na szczęście jej przyjaciółka Pola ratuje sytuację.


Książka jest niesamowicie kolorowa, ilustracje w stu procentach odwzorowują filmową wersję Vampiriny, a kolorowanki i naklejki uprzyjemniają czytanie. Historia nie jest długa, zatem dla przedszkolaka jak znalazł. Muszę przyznać, że bardzo polubiłam tą wampirzą rodzinkę i bardzo chętnie z dziewczynkami czytamy książki o nich.
----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: