Książki z serii HORSE CLUB przeznaczone są dla czytelników od 6 roku życia. Mamy dwa pierwsze tomy i przeczytałyśmy je w mgnieniu oka! Tin ...

Horse Club - przyjaźń, konie i niezwykłe przygody

By | 23:44 Napisz komentarz
Książki z serii HORSE CLUB przeznaczone są dla czytelników od 6 roku życia. Mamy dwa pierwsze tomy i przeczytałyśmy je w mgnieniu oka! Tin kocha konie i od pierwszej chwili wiedziałam, że te książki to będzie strzał w dziesiątkę.


 Videorecenzja:


HORSE CLUB. Wielki sekret to pierwszy tom serii. Poznajemy w nim przyjaciółki, które łączy jedna pasja - konie. Dziewczyny podczas jednej z leśnych przejażdżek podsłuchują przypadkiem rozmowę lokalnego biznesmena, doskonale im zresztą znanego. Są przekonane, że knuje coś złego i chcą się dowiedzieć, co planuje. W między czasie znajdują mapę doskonale im znanego terenu. Mapę, na której zaznaczone zostały pewne punkty. Bardzo były ciekawe, do czego ta mapa je zaprowadzi i postanowiły to oczywiście sprawdzić. W jednym z miejsc znalazły coś fantastycznego. Coś, co dało początek ich klubowi.


HORSE CLUB. Niezwykła więź to drugi tom serii wydawnictwa AMEET - kontynuacja poprzedniego. Przyjaciółki będąc w posiadaniu tajemniczej mapy, docierają do kolejnego zaznaczonego punktu. Do miejsca im dobrze znanego, które jak się okazuje, kryje w sobie jakiś sekret. A co się stało z kotką...?


Obie książki niesamowicie nas wciągnęły. Teraz pozostaje nam czekać niecierpliwie na kolejne tomy, które Tin już zapowiedziała że koniecznie musi kupić! I bardzo poleca serię swym rówieśniczkom (ale starsze dziewczynki ta seria też zachwyci!), które tak jak ona kochają konie. Nie oderwiecie się od lektury.
----------

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: