Star Stable  to internetowa gra, w której stawiamy pierwsze kroki dzięki tym książkowym pozycjom. Wcześniej nie znałyśmy tej gry a okazało s...

Star Stable - książki z internetowej gry

By | 23:33 Napisz komentarz
Star Stable to internetowa gra, w której stawiamy pierwsze kroki dzięki tym książkowym pozycjom. Wcześniej nie znałyśmy tej gry a okazało się, że to gra stworzona dla Tin! Konie to jedna z jej miłości.


 Videorecenzja:


Mamy dwie książki Star Stable - Książkę z plakatami i Przewodnik po grze. W tej pierwszej nie ma zbyt wiele do czytania, ale każda fanka koni z pewnością zachwyci się tym, co w jej wnętrzu znajdzie. Pamiętam, że w czasach podstawówki i późniejszych latach, na ścianach pokoju zaczęłyśmy wraz z siostrą wieszać plakaty ulubionych zespołów czy piosenkarzy. Teraz, kiedy jestem mamą, zupełnie inaczej patrzę na tą ozdobę niż kiedyś i szczerze mówiąc, nie do końca przekonuje mnie takie ozdobienie ścian. Ale przypominam sobie siebie w dzieciństwie i na pytanie Tin, czy może przykleić plakat? Odpowiadam tak, choć w sobie mówię: tylko nie to! :)


Plakaty z tej książki, czy też raczej z gry Star Stable są pod każdym względem ładne. Nie mają przesadzonych kolorów, nie są pstrokate, cieszą oko. A dodatkowo na każdym znajdziemy krótką informację z gry.Przewodnik po grze Star Stable zapoczątkował naszą przygodę z konikami w rozgrywce online. Stworzyłyśmy sobie konto i z jego pomocą stawiałyśmy pierwsze kroki. I muszę przyznać, że bardzo nam ułatwił te nie zawsze łatwe początki. Jest bardzo czytelnie stworzony, ma spis treści - dzięki czemu nie trzeba szukać tego, co nas interesuje tylko otworzyć na spisie i przejść do wybranej strony.


Bajecznie kolorowe ilustracje pięknie dopełniają całości. Niby to tylko przewodnik po grze, a ogląda się go z przyjemnością dla samych obrazków. Kiedy już wiemy jak grać, to i tak nie możemy zrezygnować z przeglądania stron :)


Nauczymy się z Przewodnika wszystkiego, co nam potrzebne w graniu. Wyjaśnione przystępnie, nawet dla komputerowego laika - dzięki czemu nawet dziecko nie obyte z tym sprzętem, będzie mogło rozpocząć rozgrywki bo bez wątpienia sobie poradzi.

----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: