Dziewczyny kodują: Przyjaciółki rządzą od wydawnictwa Wilga to drugi tom serii o tym, że kodowanie to nie tylko męskie zajęcie. Książka ta ...

Dziewczyny kodują - bo komputery to nie tylko męskie zajęcie

By | 23:26 Napisz komentarz
Dziewczyny kodują: Przyjaciółki rządzą od wydawnictwa Wilga to drugi tom serii o tym, że kodowanie to nie tylko męskie zajęcie. Książka ta udowadnia, że każda z nas też doskonale sobie z tym poradzi!


 Videorecenzja:


O ile oczywiście się tego chce, ma się do tego smykałkę i lubi się programować. Wtedy nic nie stoi na przeszkodzie - można zająć się tym niezależnie od płci. Bo dziewczyny też doskonale sobie poradzą.


W drugim tomie przygód przyjaciółek poznajemy historię z przygotowań do Hakatonu, a później obserwujemy sam maraton. Po drodze oczywiście bardzo dużo się dzieje, nie zawsze są to radosne rzeczy. Niemniej jednak jasno tutaj widać, że przyjaciółki pomogą wyjść z każdej opresji. Przyjaźń to ważna sprawa.


Książka ta, jak i myślę że poprzedni tom też, udowadniają że dziewczyny mają moc i mogą zrobić wszystko to, co chcą. Z pomocą przyjaciół można góry przenosić.


----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: