Uwaga, uwaga! Stacje benzynowe CIRCLE K zostały zaatakowane przez dinozaury!

Circlozaury atakują!

By | 23:49 Napisz komentarz
Uwaga, uwaga! Stacje benzynowe CIRCLE K zostały zaatakowane przez dinozaury!


Pamiętacie Gumiaczki? Japońskie figurki, wykonane z ekologicznych materiałów, którymi można się nie tylko bawić ale również używać ich jako gumek do ścierania ołówka? Circlozaury to ich nowe oblicze! Podobne, ale jednak zupełnie inne i trochę straszne, choć nazwy nasze dinozaury mają cudowne :) Jest ich łącznie 18, a każdego można demontować na części pierwsze (przeważnie na trzy elementy) i dowolnie łączyć ze sobą. Ze względu na małe elementy przeznaczone są dla dzieci powyżej 3 lat. No i co najważniejsze - są całkowicie za darmo! Wystarczy tankować na stacji CIRCLE K lub robić tam zakupy i korzystać z myjni samochodowej, aby otrzymać za każdym razem dinozaura do kolekcji. I koniecznie pamiętajcie, aby przed płaceniem okazać kartę EXTRA Club, bo tylko z nią taką figurkę dostaniecie.

Akcja trwa do 12 września 2018, a o Circlozaurach atakujących stacje przeczytać też możecie na stronie sieci CIRCLE K - klik.

A ja zapraszam na film, w którym dziewczyny najpierw rozpakowują figurki, a później każdego dinozaurowego gościa osobiście poznacie :)
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: