Charakterki i humorki od wydawnictwa Skrzat to książka, która moim zdaniem powinna znaleźć się w każdej domowej biblioteczce. Jest idealna d...

Charakterki i humorki - książka dla każdego dziecka!

By | 00:13 Napisz komentarz
Charakterki i humorki od wydawnictwa Skrzat to książka, która moim zdaniem powinna znaleźć się w każdej domowej biblioteczce. Jest idealna dla małych złośników, zazdrośników i samolubników!


 Videorecenzja:


W książce są trzy historie, każda tyczy się innego dziecka z inną "dolegliwością". Jest tu zazdrość o rodzeństwo, jest złość - bez większego powodu, jak to dzieci mają w zwyczaju, nagły wybuch złości bo na przykład skarpetki były w złym kolorze. I jest też o samolubnym chłopcu, który nie chciał się niczym z innymi dzielić. Ani żelkami, ani piłką.


Książka napisana została w sposób, który zrozumieją przedszkolaki. Jak poradzić sobie z zazdrością, ze złością, z samolubnością? Odpowiedzi na te pytania w niej maluch znajdzie. Jest sporo tekstu, gdzie niegdzie kolorowe ilustracje, a każda opowieść ze sobą niesie morał.


Jeśli zmagasz się z małym zazdrośnikiem, złośnikiem albo samolubnym maluchem, koniecznie przeczytajcie Charakterki i humorki.
----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: