Chwyć Bajeczkę!  od wydawnictwa Egmont to seria książeczek, które kosztują nie więcej niż 7zł! A obecnie są dostępne po 5zł z groszem sztuka...

Chwyć bajeczkę z Vampiriną

By | 12:28 Napisz komentarz
Chwyć Bajeczkę! od wydawnictwa Egmont to seria książeczek, które kosztują nie więcej niż 7zł! A obecnie są dostępne po 5zł z groszem sztuka. Niesamowicie kolorowe bajki, które zachwycą każdego przedszkolaka - a różnorodność tytułów w serii sprawia, że i chłopcy i dziewczynki znajdą coś dla siebie.Videorecenzja:


Vampirina: Blady strach to historia o tym, jak Vampirina poznaje Polę. Zaczyna się od przeprowadzki i rozważań Iny, czy w nowym miejscu zdobędzie przyjaciół. Dość szybko zauważa, że w sąsiedztwie mieszkają bliźniaki, których w końcu zaprasza do swojego domu. Pola jest pod wrażeniem niezwykłych zabawek Iny, lecz w pewnym momencie się nieźle wystraszy!


Ale to nie jest straszna historia. To bardzo wesoła opowieść o przeprowadzce i początku przyjaźni Vampiriny i Poli. Kolorowe, bajkowe ilustracje, którymi charakteryzuje się seria Chwyć Bajeczkę! sprawiają, że po książki jeszcze chętniej się sięga.


A po lekturze, na samym końcu mamy zadania - bez trudu poradzą sobie z nimi dzieci w wieku przedszkolnym.

----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: