Złota księga bajek: Przygody Boba Budowniczego . To prawdziwa skarbnica. Obowiązkowa książka na półce małego fana Boba i jego przyjaciół.

Złota księga bajek: Bob Budowniczy

By | 23:01 Napisz komentarz
Złota księga bajek: Przygody Boba Budowniczego. To prawdziwa skarbnica. Obowiązkowa książka na półce małego fana Boba i jego przyjaciół.


Niesforna Koparka i inne budowlane pojazdy przeżywają w książce przygody, z jakich znane są z bajki telewizyjnej. Koparka wpadnie na pomysły, których realizować nie powinni. Jak na przykład zabranie na spacer rekina. Czy pomieszanie klawiszy wielkiego pianina, na którym grać miała gwiazda wieczoru. Ale trzeba jej przyznać, że nawet jeśli popełni jakieś głupstwo, potrafi się do tego przyznać, wyciągnąć wnioski i zrobi wszystko, aby to naprawić.


Książka jest fantastyczną lekturą dla bobomaniaków. Moje dziewczyny lubią tą bajkę i jeśli tylko trafią na nią w tv, oglądają do końca. A w tym wydaniu znajdziemy 14 historii - jedne znane nam już, inne zupełnie nowe - którym towarzyszą kolorowe, bajeczne ilustracje.


Mimo swych rozmiarów, książka według mnie jest doskonała także już dla dwu- i trzylatków. Rozdziały nie są zbyt długie, a pośród tekstu są bardzo duże ilustracje. Oli nie ma jeszcze dwóch latek, a chętnie towarzyszy przy czytaniu i jest w stanie cały taki rozdział wysiedzieć na miejscu.
Więcej o książce w filmie:


----------
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: