Barbie towarzyszyła i towarzyszy dziewczynkom od wieku przedszkolnego, aż do momentu kiedy prawdopodobnie wyrosną z zabawek. Pamiętam, że ja...

Barbie - możesz być dżokejką

By | 20:31 Napisz komentarz
Barbie towarzyszyła i towarzyszy dziewczynkom od wieku przedszkolnego, aż do momentu kiedy prawdopodobnie wyrosną z zabawek. Pamiętam, że ja uwielbiałam się bawić tymi lalkami i domkiem. Tymi, które teraz odziedziczyły moje dziewczyny. Oli jest jeszcze za mała, ale Tin uwielbia zabawy tymi lalkami. Dziś więc książka, która również jest na topie - kolejna z serii Możesz być.


Barbie: Możesz być dżokejką to historia całkiem podobna do tej która już się u nas pojawiła, czyli o Barbie łyżwiarce. Tu Barbie postanawia zacząć trenować jeździectwo i wziąć udział w zawodach, niestety zachowa się trochę nieodpowiedzialnie i przez to nie będzie mogła wystartować. Jednak wyciągnie z tego wnioski na przyszłość.


Po lekturze drugiej książeczki z tej serii muszę przyznać, że jest ona świetna dla dziewczynek w wieku przedszkolnym. Kolorowe ilustracje przyciągają wzrok, a z tekstu można wiele wynieść do swojej codzienności. Jak choćby to, że trzeba być konsekwentnym i odpowiedzialnym w realizacji planów czy marzeń.


Te krótkie bajeczki, mimo że mają podobny styl treści - chęć nauczenia się czegoś nowego, ciężka praca, ale przez popełniony drobny błąd brak możliwości zrealizowania marzenia, bardzo się od siebie różnią i obie gorąco polecamy. Jest to bez wątpienia świetny upominek dla kilkuletnich dziewczynek.
Więcej w videorecenzji:


----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: