My Little Pony w wersji komiksowej mogliście już u nas oglądać. Dziś też o komiksie, ale zupełnie nowym. Pierwszy tom nowej serii. My Little...

My Little Pony: Przyjaciółki na zawsze

By | 23:03 Napisz komentarz
My Little Pony w wersji komiksowej mogliście już u nas oglądać. Dziś też o komiksie, ale zupełnie nowym. Pierwszy tom nowej serii. My Little Pony: Przyjaciółki na zawsze.


Wizualnie nowa seria niewiele się różni od tej, która nakładem wydawnictwa Egmont się ukazuje. Komiks jest niezwykle kolorowy i bardzo, bardzo kucykowy. I o to chodzi!


W pierwszym tomie nowej serii znajdziemy cztery historie, w których zgłębimy znaną nam już z bajki magię przyjaźni. Najpierw wraz z Pinkie Pie i Applejack weźmiemy udział w konkursie kulinarnym, w którym to Applejack znajdzie się zupełnie przez przypadek i tym samym wykluczy jedną z uczestniczek, która będzie się chciała zemścić.


W drugim opowiadaniu, które rozpoczyna się od zebrania Znaczkowej Ligii, będziemy świadkami współpracy Discorda i małych kucyków, które to dzięki smokowi będą mogły doświadczyć przeróżnych rzeczy.


W historii trzeciej Spike będzie potrzebować pomocy księżniczki Celstii w pewnej sprawie, a w czwartej Twilight Sparkle wraz z Shining Armorem będą mieć do wykonania pewną misję.


Im Tin jest starsza, tym fajniej nam się czyta komiksy. Choć wiem, że prawdziwą frajdę będzie z nich czerpać dopiero przy samodzielnej lekturze, ale nie przeszkadza nam to w pochłanianiu kolejnych komiksowych tomów. I tym razem, w trakcie czytania Przyjaciółek Na Zawsze, również się nie rozczarowałyśmy - jest tutaj wszystko to, co komiks mieć powinien. Znani bohaterowie i ich całkiem nowe przygody, których bieg wydarzeń z każdą stroną nabiera tempa, sprawiły że ciężko nam się było oderwać.

A więcej o komiksie w videorecenzji:


----------
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: