Dziś pokażę Wam najszybszą książkę roku! Z okazji premiery bajki na dvd - książka i film! I prezent na dodatek. Zygzak najprawdziwszy.

Auta 3 - książka z prezentem!

By | 22:58 Napisz komentarz
Dziś pokażę Wam najszybszą książkę roku! Z okazji premiery bajki na dvd - książka i film! I prezent na dodatek. Zygzak najprawdziwszy.


Auta 3 to bajka, w której bez wątpienia króluje prędkość. Zygzak dotychczas wygrywa każdy wyścig, ale cóż to się stało! Nagle ktoś go wyprzedził! To Sztorm. Całkiem nowe auto, z którym trudno konkurować. Odtąd Sztorm wygrywał każdy wyścig, a Zygzakowi trudno było się pogodzić z porażką...


Kiedy podczas jednego z wyścigów Zygzak ma wypadek i na długie miesiące zapomnieć musi o ściganiu się, pojawia się nad nim wizja pożegnania się na zawsze z torem. Dostał propozycję nie do odrzucenia. Będzie musiał przejść na emeryturę... On oczywiście bardzo tego nie chce i zrobi wszystko, aby tak się nie stało.


Wraz z Cruz - jego obecną trenerką, wyrusza w podróż po torach wyścigowych. Musi zrobić wszystko, co w jego mocy aby wygrać ostateczne starcie. Tylko czy ma w ogóle szansę pokonać samochody z Nowej Fali? 
Książka Auta 3 - jak każda z wydawnictwa Egmont, jest przepięknie zilustrowana. Historia tu przedstawiona kropka w kropkę odwzorowuje wersję dvd. A w prezencie dostajemy autko - najprawdziwszego Zygzaka!


Więcej o książce w videorecenzji:Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: