Kiedy Hania znalazła w torebce babci Lusi listę, która okazała się nie być listą zakupów a spisem jej ostatnich marzeń, postanowiła zrobić i...

Hania Humorek i lista ostatnich marzeń

By | 10:43 Napisz komentarz
Kiedy Hania znalazła w torebce babci Lusi listę, która okazała się nie być listą zakupów a spisem jej ostatnich marzeń, postanowiła zrobić identyczną dla siebie. Co prawda nie takich ostatnich ostatnich - bo spełnić je postanowiła zanim pójdzie do czwartej klasy.


Trzeba zaznaczyć, że Hania jest mistrzynią list. Tworzy ich mnóstwo! Ta jednak jest wyjątkowa i - jak się okaże, wcale nie taka łatwa w realizacji. Choć początkowo rozpocznie się całkiem dobrze, to jednak w trakcie Hania napotka trudności.


Hania Humorek i Lista Marzeń wydawnictwa Egmont to książka przeznaczona dla dzieci powyżej szóstego roku życia. Napisana jest dużą i wyraźną czcionką, dzięki czemu dzieci które nauczyły się już czytać, nie będą mieć problemu z samodzielną lekturą. Jest to kolejny już tom przygód Hani, Smrodka i innych bohaterów - a wciągnął nas tak bardzo, że będziemy uzupełniać kolekcję o poprzednie książki. Przedszkolaki mają Basię, a szkolniaki Hanię. Tak stwierdziła Tin :)


Zapraszamy także na videorecenzję:


----------
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: