Walkie Talkie to kolorowa gra skojarzeniowa dla dzieci z grupy wiekowej 8+ w którą zagramy zarówno samodzielnie, lub maksymalnie w cztery o...

Walkie-Talkie. Kolorowa gra skojarzeniowa - recenzja

By | 15:00 Napisz komentarz
Walkie Talkie to kolorowa gra skojarzeniowa dla dzieci z grupy wiekowej 8+ w którą zagramy zarówno samodzielnie, lub maksymalnie w cztery osoby. To gra kooperacyjna, czyli albo wszyscy razem wygrywamy, albo przegrywamy.

Gra Walkie-Talkie

Recenzja gry Walkie-Talkie na YouTube:Gra Walkie-Talkie

Co łączy literę K z kolorem zielonym? A literę S z kolorem czarnym, albo szarym? Naszym celem jest wymyślać skojarzenia dwóch kart - z literą i z kolorem i zagrywać kolejne karty na środek. Trzeba jak najszybciej pozbyć się posiadanych sześciu kart z ręki, nim upłynie czas. Bo gdy czas się skończy, a ktoś z graczy ma karty w ręce, niestety nie udaje nam się wygrać.

Gra Walkie-Talkie

W filmie pokazuję, jak grać w grę Walkie-Talkie - obejrzyj koniecznie! :)

Gra Walkie-Talkie

Doskonale się przy grze bawimy. Potężnie rozbudza ona wyobraźnię i zmusza nasze szare komórki do intensywnej pracy. A co, jeśli zupełnie nic nie jesteśmy w stanie wymyśleć? Wtedy możemy uaktywnić jedną z dwóch akcji: albo zamiana kart z osobą po lewej stronie, albo odwrócenie kart na drugą stronę.

Jedyny minus, to zbyt duże pudełko w stosunku do ilości kart. Przechowujemy w nim niestety powietrze. Chyba, że jest ono przewidziane na jakiś dodatek w przyszłości..?

Gra Walkie-Talkie

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Muduko.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: