Akademia Mądrego Dziecka: Wodne przygody to całkiem nowa seria książeczek dla dzieci, które poza wodnymi malowankami - kryją też w swym wnę...

Jednorożce i Dinozaury: Wodne przygody

By | 07:00 Napisz komentarz
Akademia Mądrego Dziecka: Wodne przygody to całkiem nowa seria książeczek dla dzieci, które poza wodnymi malowankami - kryją też w swym wnętrzu trochę zadań do wykonania.

Zobacz film, w którym dzieciaki malują książeczki wodą:


SPRAWDŹ, GDZIE KUPIĆ


Oczywiście największą atrakcją jest tu malowanie - zupełnie niebrudzące, bo wodą! Wystarczy uszykować pojemnik z czystą wodą i oddać się zabawie. Książeczki są wielorazowe, co oznacza że po malowaniu - wysychają i można zacząć zabawę od nowa. Proces wysychania jest dość szybki. Kolory, jakie nabierają ilustracje po nasączeniu ich wodą, są piękne i bardzo nasycone. W filmie doskonale to widać.


Ale poza malowaniem będziemy liczyć. Na każdej stronie coś innego do policzenia czeka na maluchy. Przy okazji malowania, można odnajdywać elementy i je sumować. To doskonała nauka poprzez zabawę.


Mamy dinozaury i jednorożce, a w serii jest jeszcze przyroda.
Muszę jeszcze zaznaczyć, że pędzelki są doskonale przechowywane - otwieramy je i zamykamy delikatnym kliknięciem, dzięki czemu pudełko z pędzelkiem nie otworzy się samoistnie i nie wypadnie nam on podczas przenoszenia książki.

To zupełnie nowy wymiar wodnych malowanek!


----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: