Lubicie Smerfy? Ja bardzo. To bajka mojego dzieciństwa i po każdą książkę czy komiks sięgam z przyjemnością! I tak też było w przypadku komi...

Smerfy i złote drzewo. Recenzja komiksu

By | 13:00 Napisz komentarz
Lubicie Smerfy? Ja bardzo. To bajka mojego dzieciństwa i po każdą książkę czy komiks sięgam z przyjemnością! I tak też było w przypadku komiksu Smerfy i Złote Drzewo.

Smerfy i złote drzewo
Od setek lat Smerfy obchodzą wiosną święto odradzania się przyrody. Na tę okazję stawiają Złote Drzewo i bawią się do białego rana. Ale w tym roku coś poszło nie tak... Nagle nad wioskę nadciągnęły czarne chmury i rozpętała się burza. Obchody święta musiały zostać przerwane i niestety nie udało się ich dokończyć - w Drzewo uderzył piorun.


Strachuś od razu zobaczył w tym rok nieszczęść. Przerażony, nieumyślnie przekazywał swoje obawy innym Smerfom. I zaczęło się... Laluś stłukł lusterko i wbił sobie szkło w rękę. Ślimaki zjadły całą sałatę, a marchewki w spiżarni się zepsuły. Ważniak nadepnął na grabie i zniszczył sobie okulary, a dwa Smerfy pod domkiem miały wypadek.. Coś jest na rzeczy. Nieszczęścia przyplątały się do wioski! Szalę przerażenia przelało trzęsienie ziemi.

Smerfy i złote drzewo

Smerfy spróbują uzyskać nowe Złote Drzewo. W między czasie wiele się wydarzy, przeprowadzą obrządek, a ich wioskę nawiedzi Gargamel! I coś mu się przydarzy... Ale co, tego dowiecie się po lektrurze komiksu.

Smerfy i złote drzewo

Komiksy o Smerfach są rewelacyjne! Uwielbiam je, przypominają mi dzieciństwo (wiecie, że były wydawane w latach 90? Teraz Egmont je wznawia, pozostawiając identyczną szatę graficzną, za co kocham Egmont) Czyta się je niezwykle przyjemnie.

Smerfy i złote drzewo

----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Egmont.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: