Mopsik, który chciał zostać pszczołą to dziewiąty tom przygód uroczego pieska o imieniu Peggy. Tym razem w ramach szkolnego projektu Chloe ...

Mopsik, który chciał zostać pszczołą. Recenzja książki

By | 20:30 Napisz komentarz
Mopsik, który chciał zostać pszczołą to dziewiąty tom przygód uroczego pieska o imieniu Peggy. Tym razem w ramach szkolnego projektu Chloe wraz z rodziną będą zakładać pasiekę w ogrodzie.

Mopsik, który chciał zostać pszczołą

Recenzja książki Mopsik, który chciał zostać pszczołą

Peggy to urwis. Ale jest w tym urwisowaniu tak urocza, że wszystko jest jej wybaczane. Piesek podczas wizyty w gospodarstwie dostrzeże, że wszystkie zwierzęta są pożyteczne. Zastanawia się, co ona mogłaby zrobić, by był z niej pożytek dla rodziny. Czy może zmienić się w pracowitą pszczołę? Czy jeśli zje miodek, zamieni się w tego owada? Przeczytajcie koniecznie by dowiedzieć się, co tym razem w życiu Peggy i jej rodziny się wydarzy.


Mopsik, który chciał zostać pszczołą

Każda książka z serii Mopsik, który chciał zostać... ma ciekawą, wciągającą historię, w której nigdy nie brakuje humoru. Przygody tego niezwykle uroczego psiaka są mądre mimo, że czasem robi głupotki. Peggy jest bardzo sympatyczną bohaterką i z przyjemnością czytamy jej historie.

Mopsik, który chciał zostać pszczołą

Mopsik, który chciał zostać pszczołą

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Wilga.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: