Zielobór to ekologiczna powieść paragrafowa, w której to my jesteśmy bohaterami i to od naszych decyzji zależy, co się wydarzy!

Zielobór - Uratuj miasto!

By | 10:00 Napisz komentarz
Zielobór to ekologiczna powieść paragrafowa, w której to my jesteśmy bohaterami i to od naszych decyzji zależy, co się wydarzy!

Recenzja książko-gry Zielobór:

Jesteśmy jeżem. Mamy na imię Jagoda i nie podoba nam się to, że mieszkańcy Zieloboru nie dbają o miasto. Obserwujemy jak każdego dnia ulice giną pod śmieciami, a w powietrzu unosi się smog... Czy da się coś z tym zrobić..?


Historia rozpoczyna się od Jagody jadącej windą do piwnicy po przetwory z mirabelek. Jej dziadek był ostatnią osobą, która takie przetwory robiła. Teraz złote kulki mirabelki turlają się po ulicach i są rozdeptywane. Jagoda z przerażeniem odkrywa, że w piwniczce ktoś jest i zjadł wszystkie przetwory! Co dalej się wydarzy? Zależy tylko i wyłącznie od nas. Wybieramy jedną opcję z dwóch, które po każdym rozdziale się znajdują i przechodzimy do odpowiedniego paragrafu. Za każdym razem możemy wybrać inne rozwiązanie, inną drogą podążać i sprawdzić, dokąd nas ten wybór zaprowadzi.

Zielobór ma w swym wnętrzu bardzo ciekawą historię, a wybory których możemy dokonywać sprawiają, że wędrówka ulicami tego niezwykłego miasta i próby rozwiązania napotykanych problemów, przynoszą nam dużo satysfakcji.


---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Muduko.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: