Kolejka to emocjonująca gra planszowa rodem z PRLu! Naszym celem jest zakup rzeczy z listy, a aby to zrobić - trzeba ustawiać się w kolejce...

Kolejka - PRLowa gra planszowa

By | 10:00 Napisz komentarz
Kolejka to emocjonująca gra planszowa rodem z PRLu! Naszym celem jest zakup rzeczy z listy, a aby to zrobić - trzeba ustawiać się w kolejce zanim do sklepu przyjedzie dostawa.

Kolejka TREFL

Jak grać w grę? Zobacz recenzję na YouTube:


Tę jak i wiele innych gier planszowych kupisz w księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl.

Kolejka TREFL

Przed rozpoczęciem gry przygotowujemy obszar, w zależności od ilości graczy. Gdy już każdy ma swoją losowo wybraną listę zakupów, zaczynamy ustawiać się w kolejkach przed sklepami. Gdy wszyscy członkowie naszej ekipy stoją, dopiero wtedy przyjeżdża dostawa towaru - czasem zdarzy się tak, że sklep do którego czekamy nie dostanie dziś dostawy.

Kolejka TREFL

Możemy zagrywać karty kolejek, które urozmaicają (i utrudniają innym) grę! Na przykład, obracamy kolejkę tak, że ostatnia osoba staje się pierwszą. Albo zamykamy dowolny sklep z powodu inwentury i nie sprzedaje on dziś towarów. Oj ile można tu napsuć krwi innym graczom.. :) Towary możemy wymieniać na bazarku, ale aby to zrobić - trzeba swoje w kolejce odstać.

Kolejka TREFL

O grze opowiadam też w filmie, więc koniecznie go obejrzyj!

Kolejka TREFL

Kolejka to świetna gra, bardzo emocjonująca, z fantastycznym klimatem rodem z PRL'u. Aby stać się mistrzem kolejek, trzeba obrać dobrą strategię i planować swoje ruchy. Choć niektórzy idą na żywioł i też udaje im się wyjść z towarem :)

Kolejka TREFL

Kolejka TREFL

Kolejka TREFL

---
Recenzja w ramach współpracy z księgarnią TaniaKsiazka.pl

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: