Iga i zaczarowany miś: Prawdziwa katastrofa to druga część serii o dziewczynce i pluszowym misiu o imieniu Nastka. W poprzedniej części dow...

Iga i zaczarowany miś: Prawdziwa katastrofa

By | 10:00 Napisz komentarz
Iga i zaczarowany miś: Prawdziwa katastrofa to druga część serii o dziewczynce i pluszowym misiu o imieniu Nastka. W poprzedniej części dowiedzieliśmy się skąd w życiu Igi wziął się ten niezwykły miś. Poruszony został tam też bardzo ważny temat, jaki? Zajrzyj do recenzji.

Iga i zaczarowany miś

Recenzja książki Iga i zaczarowany miś
Iga i zaczarowany miś

Druga część przygód Igi i Nastki porusza kwestię śmiecenia. Dziewczynka idąc z dziadkiem na spacer nad rzekę, dostrzega dywan ze śmieci... Bardzo ją to martwi i zastanawia się, co można by z tym zrobić. Nastka podpowiada dziewczynce, by posprzątać park. Wkrótce wraz z rodzicami i przyjaciółmi, organizują akcję sprzątania świata. Iga zostanie za to odznaczona!

Iga i zaczarowany miś

Książkę przeczytałyśmy z ciekawością, fabuła wciąga i porywa czytelników, a ekologiczny temat którego dotyczy ta część, jest bardzo ważny nie tylko w życiu Igi, ale też w codzienności każdego z nas. Warto się czasem zatrzymać, przyjrzeć swojej okolicy i może też zorganizować takie sprzątanie..?

Iga i zaczarowany miś

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Wilga.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: