Geekowe kontrasty i Geekowe memoski to dwa genialne zestawy nie tylko dla dzieci - bo przede wszystkim skierowane do rodziców! :)

Geekowe kontrasty i Geekowe memoski

By | 09:00 Napisz komentarz
Geekowe kontrasty i Geekowe memoski to dwa genialne zestawy nie tylko dla dzieci - bo przede wszystkim skierowane do rodziców! :)

Geekowe zestawy na YouTube:
Geekowe kontrasty to zestaw skierowany do noworodków, bowiem to ich wzrok dobrze jest stymulować kartami kontrastowymi. Karty są dwustronne - z jednej strony białe, z drugiej czarne. Mają genialne grafiki! Docenią je rodzice noworodków, oj docenią :)


Jak korzystać z kart kontrastowych?
Można je oprzeć o szczebelki łóżeczka, Można je położyć przed leżącym na brzuszku dzieckiem. Można dziecku pokazywać. Wzrok noworodków nie jest jeszcze na tyle rozwinięty, by rozróżniać poszczególne kolory obok siebie, dlatego dobrze jest zacząć od kontrastów.Karty są całkiem sporych rozmiarów, nie są jakoś bardzo grube ale nie muszą być, gdyż noworodki nie chwytają przedmiotów z własnej woli, a tu chodzi o to, by po prostu sobie na nie patrzyły.


Geekowe memoski to gra dla dzieci 3+ której zasady na sto procent doskonale znacie - memory to kultowa gra dla najmłodszych, dostępna na rynku w dziesiątkach jeśli nie setkach odmian, lecz ta jest zdecydowanie jedną z ciekawszych i bardziej wyjątkowych.


Jak już pewnie zauważyliście, wnętrza pudełek skrywają dodatkową zabawę. W kontrastach wiadomo że pudełko musi poczekać aż dziecko podrośnie :) Ale memoski polecają się do zabawy dla wszystkich małych graczy!


Dodatkowo w zestawie jest poradnik z pomysłami na zabawę kartami. To świetna odmiana od klasycznej gry memory - można sobie urozmaicać zabawę poprzez wprowadzanie zupełnie nowych wariantów gry.

Oba zestawy są fantastyczne! Piękne, świetnie wykonane, jestem pewna że skradną serca niejednego rodzica-geeka :)


Muduko ma też inne memoski


----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Muduko.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: