Czasami bywam w sklepie Flying Tiger. Nie za często, bo najbliższy jest na drugim końcu miasta - a w tym sklepie można by zbankrutować ;) W ...

Zabawki ze sklepu Flying Tiger

By | 18:00 Napisz komentarz
Czasami bywam w sklepie Flying Tiger. Nie za często, bo najbliższy jest na drugim końcu miasta - a w tym sklepie można by zbankrutować ;) W grudniu i styczniu byłam tam w sumie dwukrotnie i co nieco ze mną do domu wróciło. Postanowiłam więc stworzyć wpis z zabawkami i grami, które obecnie można w Tigerze kupić (i kosztują grosze!)

Videorecenzja:


Bardzo polecam obejrzeć film, tam dokładnie o każdej zabawce opowiadam i pokazuję jej możliwości. Stworzenie tego filmu zajęło mi dużo czasu, będę serdecznie wdzięczna za zostawianie kciuków w górę :) Niestety na YouTube nie ma opcji komentowania, więc piszcie tutaj w komentarzach czy bywacie w Tigerze, kupujecie tam?

No to skoro temat wyczerpałam w filmie, to tutaj króciutko o każdej zabawce. Panda z dzidziusiami w brzuchu (miałam za dzieciaka takiego hipopotama!) - ciekawa odmiana od standardowych pluszowych zabawek.Pluszaki zgnieciaki, która można ściskać, dusić, zgniatać - a one wracają szybko do swojego kształtu. W dwóch wersjach, jak widać poniżej:Kalejdoskop - któż go nie miał? Patrzenie w niego ma w sobie jakąś taką magię i bardzo wciąga...
Gra zręcznościowa, balansująca - strasznie trudna! Ale fajna, drewniana, roboczo nazywamy ją Pandy na łące. W filmie dokładnie o niej opowiadam.


Gra kości opowieści, czyli niesamowicie kreatywna zabawa w tworzenie historii. Lubimy, polecamy gorąco! Choć wersja z Tigera ma pewne lekkie niedociągnięcia, ale za tę cenę jest ok.
Co ostatnio kupiliście w Tigerze? :)Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: