Jak odnaleźć czarownicę w tydzień to czwarty tom serii o Elizie Kiszonce, która będzie miała misję - odnaleźć czarownicę, po której ślad zn...

Jak odnaleźć czarownicę w tydzień - Czwarty tom serii

By | 10:00 Napisz komentarz
Jak odnaleźć czarownicę w tydzień to czwarty tom serii o Elizie Kiszonce, która będzie miała misję - odnaleźć czarownicę, po której ślad zniknął!

O książce w filmie:


Eliza to dziewczynka, mogłoby się wydawać, jak każda z nas. Pomaga swojemu tacie w prowadzeniu sklepu, ma przyjaciół z którymi spędza czas i... magiczne zamiłowania. Kiedyś Magenta pomogła dziewczynce w odkryciu magicznych zdolności, a dziś to Eliza ruszy jej na ratunek. Bo jej wieża nie może pozostać bez opieki. Już próbuje ją przejąć ktoś, kto nie ma dobrych zamiarów.


Ależ to jest wciągająca historia! Idealna dla miłośników magii, zaklęć i baśni. A wszystko to otulone niesamowitym zimowym klimatem, z padającym śniegiem który rozszaleje się ogromnie. Jak odnaleźć czarownicę w tydzień to piękna, zabawna, magiczna opowieść o przyjaźni. Zaczęłyśmy od niej przygodę z serią, ale już sięgnęłyśmy po poprzednie tomy i muszę przyznać, że są tak samo zabawne, z tak samą wartką akcją i niezwykłymi przygodami. Zdecydowanie warto tę serię znać.Jak założyć magiczny sklepik w tydzień - sprawdź, gdzie kupić.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: